top of page
L’Oréal Paris men expert Hydra Energy Feuchtigkeitspflege.

Xhel per meshkuj per hidratimin e  fytyres dhe kunder lodhjes. Permban guarana dhe vitamine c. Redukton rrathet e syve, dhuron hidratim, e ben lekuren rezistent, permireson pamjen e lekures. Produkti permban 50ml.

L’Oréal Paris men expert Hydra Energy Feuchtigkeitspflege.

Lek945,00Price
bottom of page