top of page
LA RIVE Cash Woman, EdP 90 ml

Parfum per femra. Aroma CASH WOMAN eshte nje perberje moderne e aromave te jasemines, lules se portokallit dhe nerolit, e pasuruar me qelibar, patchouli dhe mjalte te bardhe.

LA RIVE Cash Woman, EdP 90 ml

Lek1.140,00Price
bottom of page