top of page
LA RIVE IN WOMAN EDP 90 ML

Aroma ideale e cila ve në dukje femilitetin e nje femre. Me përbërje te luleve dhe frutave. Ndjehuni unike dhe të freskëta.

LA RIVE IN WOMAN EDP 90 ML

Lek895,00Price
bottom of page