top of page
Lansinoh HPA Lanolin Brustwarzensalbe.

Pomade per lyerjen e gjirit te nenave me femije. Qeteson, zbut dhe mbron thithat e gjirit nga thatesia apo plage te vogla qe mund te krijohen, sipas ndjeshmerise se lekures. Produkti eshte i sigurt dhe i testuar dermatologjikisht.

Lansinoh HPA Lanolin Brustwarzensalbe.

Lek1.305,00Price
bottom of page