top of page
Lavera MY AGE Festigende Tagespflege

"Lavera" kozmetika organike dhe natyrale eshte nje brend i certifikuar nga "Natrue". Krem dite "Lavera" per reduktimin e njollave te pigmenteve dhe i jep lekures nje cehre te embel. Kremi 

i dites ben te mundur minimizimin e rrudhave ne te gjithe fytyren. Perberesit e saj jane 100%  organike, pa paraben dhe pa elemente te demshem.  

Lavera MY AGE Festigende Tagespflege

Lek2.290,00Price
bottom of page