top of page
Lavera Pflegedusche 2in1

Perkujdeses per trupin dhe floket !
Formula e saj me pH neutral per lekuren me perberes te bute, pastron lekuren butesisht.
Shampo me aloe vera dhe keratine bimore eshte e pershtatshme per lekuren e thate dhe te ndjeshme.

Lavera Pflegedusche 2in1

Lek655,00Price
bottom of page