top of page
Lavera Pflegeshampoo Frische & Balance

 Shampo e perbere me matcha bio dhe quinoa. I siguron flokeve hodratim dhe  ndihmon skalpin te rifitoje ekuilibrin natyral. Formule inovative per kujdesin e duhur te flokeve tuaj.Pa permbajtje te silikonit.

Lavera Pflegeshampoo Frische & Balance

Lek570,00Price
bottom of page