top of page
Luvos Heilerde Anti-Pickel-Maske.

LuvosHeilerde Anti-Pickel-Maske. Formula efektive natyrale pastron butesisht lekuren, ne menyre te dukshme heq puçrrat, pikat e zeza dhe minimizon poret e zgjeruara. I perbere nga vaji jojoba, i cili hidraton lekuren, per nje pamje sa me te bukur dhe te shendetshme.

Luvos Heilerde Anti-Pickel-Maske.

Lek125,00Price
bottom of page