top of page
M. Asam ahuhu Thickening Coffein Energizing Mask

Maske energjizuese me kafeine per trashjen e flokeve!
Maska energjizon skalpin dhe floket, si dhe mundeson floke me te forte dhe me te plote.
 

M. Asam ahuhu Thickening Coffein Energizing Mask

Lek2.125,00Price
bottom of page