top of page
M. Asam Retinol Intense 24h Creme.

Krem per fytyren, permban retinol te kapsuluar, vaj trendafili te eger, vaj jojove, kakao dhe gjalpe shea. Formula e vecante e tij dhuron rigjallerim intensiv. Ai redukton dukshem vijat e lehta dhe rrudhat. Retinoli mund te stimuloje prodhimin e kolagjenit dhe permireson elasticitetin e lekures duke i dhuruar asaj nje ndjesi te bute e te lemuar. Testuar dermatologjikisht. 

M. Asam Retinol Intense 24h Creme.

Lek4.060,00Price
bottom of page