top of page
M. Asam Vino Rose Sofort glättendes Augenfluid

Krem ne trajte fluidi kunder rudhave te syve. Ai redukton dukshem rrudhat rreth syve dhe shenjat e lodhjes. Formula e vecante  me hialuron, ekstrakte peme hiri, ekstrakte lule manjole, vaj bajame, gjalp shea dhe pantenol ndihmojne ne reduktimin, rigjenerimin dhe qetesimin e lekures. Rekomandohet te aplikohet nga mosha 20- 50 vjec. 

M. Asam Vino Rose Sofort glättendes Augenfluid

Lek1.800,00Price
bottom of page