top of page
Mamas Babydream Brustwarzen-Salbe 30 ml.

Pomade per thithkat e gjirit. Pomada permban vaj jojoba dhe linoline. Mbron dhe kuron thithkat e gjirit. Mund te perdoret edhe per buze te thata. Pa parfum, pa lende ngjyruese apo konservuese. Produkti permban 30ml.

Mamas Babydream Brustwarzen-Salbe 30 ml.

Lek280,00Price
bottom of page