top of page
Mamas Babydream Superfood Riegel mit Cranberry, Aronia & Chia.

Babydream Superfood ju lejon te rrisni nevojat tuaja ushqyese për të mbuluar taksat dhe ushqyerjen me gji në një mënyrë të thjeshtë dhe të shijshme. Për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse, me vitaminë C.

Mamas Babydream Superfood Riegel mit Cranberry, Aronia & Chia.

Lek115,00Price
bottom of page