top of page
Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Make-Up Nr. 120 Classic Ivory.

 Fondatina Maybelline Fit me ngjyra 120, per lekure te yndyrshme. Fondatina me efekt mat, fsheh poret fale pigmenteve mikrofine te pluhurit, pershtatet me tonin dhe strukturen e lekures. 

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless Make-Up Nr. 120 Classic Ivory.

Lek1.145,00Price
bottom of page