top of page
Maybelline New York Lash Sensational Sky High Very Black.

 Lash Sensational Sky High nga Maybelline New York siguron gjatësi ekstreme dhe vëllim të plotë

qerpik për qerpik. Falë formulës së re, e cila përmban ekstrakt bambu dhe fibra, qerpikët duken me te forcuar. Me furçën inovative Tower Flex, kap cdo qerpik, duke i bërë të duken më të gjata dhe më voluminoze. Për qerpikët e zgjatur intensivisht gjate gjithe dites. 

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Very Black.

Lek1.800,00Price
bottom of page