top of page
Maybelline New York Lippenstift Lifter Gloss 009 topaz 5,4 ml.

Shkelqimi i Maybelline New York Lifter, i jep buzeve lageshti dhe shkelqim. Fale formules se shkelqimit te buzeve me acid hialuronik, siperfaqja e buzeve duket e lemuar dhe kunturimi i buzeve theksohet. Nuk ngjit ne buze dhe le nje ndjenje te embel dhe te lehte. I gjeni ne 5 nuanca te ndryshme. 

Maybelline New York Lippenstift Lifter Gloss 009 topaz 5,4 ml.

Lek1.310,00Price
bottom of page