top of page
Maybelline New York Super Stay Active Wear Foundation Nr. 10 Ivory.

Maybelline super stay active wear, fale formules inovative me strukturen e lehte, lejon lekuren te marre fryme dhe ofron mbulim maksimal deri ne 30 ore. Per nje cehre te njetratshme dhe lekure te bute, me efekt mat. Fondatina eshte e papershkueshme nga uji dhe nuk njollos.

Maybelline New York Super Stay Active Wear Foundation Nr. 10 Ivory.

Lek1.965,00Price
bottom of page