top of page
Men Expert Pure Charcoal wash

Xhel lares per papastertite e fytyres per meshkuj. Eshte i pasur me qymyr te drurit te lisit dhe efektiv kunder pucrrave, pikave te zeza, skuqjeve, lekures me yndyre dhe poreve te bllokuara. 

Men Expert Pure Charcoal wash

Lek815,00Price
bottom of page