top of page
MY.NEW.HAIR Volumen-Spray

Spray me proteine orizi dhe quinoa. I jep flokeve volum te menjehershem dhe shkelqim .I pershtatshem dhe per floke kacurrela. Produkti kujdeset nga maja e flokut deri ne rrenje , 0% silikon, perberes me origjine shtazore.

MY.NEW.HAIR Volumen-Spray

Lek980,00Price
bottom of page