top of page
Neutogena curcuma pflege

Krem pastrues per fytyren me kurkuma. Per lekure te ndjeshme, te yndyrshme, te perzier ose te thate. Pastron thellesisht dhe butesisht lekuren tuaj. Pas pastrimit do te ndjeni lekuren te hidratuar gjate gjithe dites. 

Neutogena curcuma pflege

Lek815,00Price
bottom of page