NIVEA Body Mousse reichhaltige Pflege 200 ml.

Locion ne forme shkum per lyerjen e trupit. Me serum kurues dhe vaj Bajame, per lekure te thate. Kuron lekuren deri ne 48 h dhe thahet shpejte. Dhuron hidratim dhe shnderron lekuren e thate ne lekure teper te bute. 

NIVEA Body Mousse reichhaltige Pflege 200 ml.

Lek655,00Price