top of page
NIVEA Cellular Filler 3in1 Augenpflege Concealer hell.

Korrektor Nivea per zonen e syve. Me perberje te acidit hialuronik, i cili ndikon ne efektin kunder rrudhave. Gjithashtu i fal zonen rreth syve, pamje te shendetshme dhe rrezatuese. Korrektori mbulon menjehere rathet e zinj rreth syve, skuqjet dhe pucrat, ushqen lekuren dhe e mban te hidratuar per gjate 24 oreve.

NIVEA Cellular Filler 3in1 Augenpflege Concealer hell.

Lek2.620,00Price
bottom of page