top of page
NIVEA Hydra Skin Effect 20 Sek Sofort Effekt Hyaluron Maske

Maske Nivea Hydra Skin Efect, aktivizon prodhimin e acidit hialuronik te vete lekures. Maske pa shplarje, per kujdesin gjate dites dhe nates. Formula ultra e lehte siguron lageshti intensive per 72 ore. I jep lekures cehre te fresket dhe te shendetshme. Absordohet shpejte nga lekura per vetem 20 sekonda,

NIVEA Hydra Skin Effect 20 Sek Sofort Effekt Hyaluron Maske

Lek1.965,00Price
bottom of page