top of page
NIVEA MEN Duschgel Citrus Smash 3in1 mit Bergamotte & Thymian Duft

Xhel dushi per trupin 3ne1 Nivea.

Xheli i dushit me citrus dhe tiamin i dhuron trupit ndjesi freskie gjate dushit.

Me pH neutral per lekuren. I pershtatshem per fytyren, trupin & floket.

NIVEA MEN Duschgel Citrus Smash 3in1 mit Bergamotte & Thymian Duft

Lek290,00Price
bottom of page