top of page
NIVEA ROSENWASSER 2IN1 MILCH&TONER

Qumesht pastrues me perberje te ujit te trendafilit.
Qumeshti tonik pastron butesisht lekuren tuaj nga make up-i dhe papastertite e dites. Per nje lekure te hidratuar, te bute dhe te paster.

NIVEA ROSENWASSER 2IN1 MILCH&TONER

Lek570,00Price
bottom of page