top of page
NIVEA Soft Creme.

Krem hidratues dhe freskues, per trupin, fytyren dhe duart. Kremi permban vaj jojoba dhe vitamine E. Formula e lehte e kremit, perthithet shpejt nga lekura. Kremi ju le ndjesi butesie ne lekure. Produkti permban 50ml.

NIVEA Soft Creme.

Lek245,00Price
bottom of page