top of page
Ogx Renewing Argan Oil of Morocco Extra Penetrating Oil

Formule unike me vaj argani . Forcon dhe ushqen flokun. I jep ndjesi teper te bute flokut. Mbron flokun nga demtimet e shkaktuara nga modelimi i nxehtesise ( pjasterit, thareses dhe rrezeve UV.)

Ogx Renewing Argan Oil of Morocco Extra Penetrating Oil

Lek1.310,00Price
bottom of page