top of page
One-Drop-Only naturligt mundskyllekoncentrat

Koncentrat natyral per shpelarjen e gojes !
Parandalon problemet me mishrat e dhembeve dhe ju dhuron freski per kohe te gjate ne goje. 
Lufton aromat e pakendshme te gojes dhe deperton ne hapesirat e paarritshme  nga furca e dhembeve.

One-Drop-Only naturligt mundskyllekoncentrat

Lek480,00Price
bottom of page