top of page
Oral-B Essentialfloss®

Fije dentare me dyll per dhembet me shije menteje . Fija heq mbetjet e ushqimeve ne dhembe aty ku furca e dhembeve nuk mund te depertoje. Nese perdorimi do te jete i rregullt mishi i dhembeve dhe dhembet do te jene me te shendetshem. Aroma e kendshme e mentes rifreskon gojen. 

Oral-B Essentialfloss®

Lek290,00Price
bottom of page