top of page
Penaten natursanft Bad & Shampoo

Shampo me aloe vera per larjen e bebit.

Pastron, mbron dhe perkujdeset butesisht per lekuren dhe floket e bebit.

E pershtatshme dhe per lekuren e ndjeshme te bebeve te porsalindur.

Penaten natursanft Bad & Shampoo

Lek1.310,00Price
bottom of page