top of page
Penaten natursanft Wundschutzcreme

Krem per mbrojtjen e plageve te bebit. 

Kremi me gjalp shea dhe oksid zinku, mbron, qeteson dhe perkujdeset butesisht per lekuren e irrituar. 

 

Penaten natursanft Wundschutzcreme

Lek980,00Price
bottom of page