top of page
Pilca ENTHAARUNGSCREME

Krem depilues per femra. 

Kremi me perberjen e 3  vajrave minerale: moringa, amla & kamelia.

Sigruon depilim te bute dhe e ben lekuren me te lemuar.

Eshte i pershtatshem per kembet, sqetullat dhe zonen e bikinit.

Pilca ENTHAARUNGSCREME

Lek460,00Price
bottom of page