top of page
RIVAL DE LOOP Hyaluron Make-up 03.

Fondatina Rival de Loop, fale perberjes se mrekullueshme me acidin hialuronik, mbulon ne menyre perfekte rrudhat, duke i bere ato jo te dukshme. Lekura juaj do te duket me e fresket dhe e shendritshme.

RIVAL DE LOOP Hyaluron Make-up 03.

Lek655,00Price
bottom of page