top of page
RIVAL loves me Eyeshadow Palette 04 oriental flames

Palete me tone me efekt matt dhe shkelqyes. Nuancat teper pigmentuese per sy te konturuar bukur dhe shume stil. 

RIVAL loves me Eyeshadow Palette 04 oriental flames

Lek815,00Price
bottom of page