top of page
RIVAL loves me Skin Optimizer Concealer 01 light natural Neu

Korrektor per mbulimin e rratheve te zinj te syve dhe te gjitha problematikave te lekures. 
Qendron perfekt ne fytyre per kohe te gjate. 
Dhuron pamje natyrale.

RIVAL loves me Skin Optimizer Concealer 01 light natural Neu

Lek410,00Price
bottom of page