top of page
RIVAL loves me Super Star Mascara 01 black.

Rimel nga Rival loves me, nje domosdoshmeri per qerpiket joshes dhe intesivisht te parezistueshme. Furca e perbere nga dy zona, mbeshtjell cdo qerpik pa u ngjitur. 

RIVAL loves me Super Star Mascara 01 black.

Lek375,00Price
bottom of page