top of page
Salthouse Totes Meer Neurodermitis Salbe

Pomade per lekure me Neurodermitis. Produkt mjekesor, keshillohet per lekure te thate me kruarje dhe skuqje. Me kripe deti, magnez, vaj. Thithet shpejt dhe nuk le shenja. Aroma specifike e pomades karakterizohet nga perberesit natyrale qe kurojne lekuren.

Salthouse Totes Meer Neurodermitis Salbe

Lek1.635,00Price
bottom of page