top of page
Schaebens Naturals Clean & Pure Maske.

Schaebens Naturals Clean & Pure Maske, per lekure te paster deri ne brendesi te poreve. Me perberjen e mrekullueshme te vajit te arganit, vaj bajame dhe argjile, permireson cehren e fytyres suaj dhe i jep lekures nje pamje te fresket gjate gjithe dites.

Schaebens Naturals Clean & Pure Maske.

Lek215,00Price
bottom of page