top of page
Schwarzkopf Gliss Kur Tägliches Öl-Elixir

 Vaj me permbajtje te vitamines E dhe vajit te arganit. Ushqen dhe rigjeneron flokun shume te thate dhe te demtuar. Perdoret gjate perditshmerise, me efekt shkelqyes.

Schwarzkopf Gliss Kur Tägliches Öl-Elixir

Lek980,00Price
bottom of page