top of page
Seba Med Augen Creme

Serum për zonën e syve. Me acidin e trefishtë hialuronik, koenzime Q10 dhe fitopeptide hidratojnë lëkuren për një kohë të gjatë. Acidi i trefishtë hialuronik depërton në shtresat me të thella të rrudhave dhe ndihmon në reduktimin e tyre. Vaji i bajames, avokados dhe gjalpi shea ndihmojnë për të mbrojtur dhe lëmuar lëkurën.

Seba Med Augen Creme

Lek1.475,00Price
bottom of page