top of page
Seba Med Sport Dusche

Shampo sporti per trupin dhe floket. Pastron lekuren dhe flokun. Rigjeneron dhe mban te fresket lekuren. Permban mentol. Fale pantenolit rritet hidratimi i lekures. Shmangni kontaktin me syte.

Seba Med Sport Dusche

Lek470,00Price
bottom of page