top of page
SebaMed Augen Creme

Krem per syte. Rekomandohet per lekuren e moshes nga 30 vjec. Permban acid hialuron, Q10, vaj avokado, gjalpe shea dhe bisabolol. Mbron lekuren nga plakja e parakoheshme, i dhuron asaj hidratim, permireson elasticitetin.

SebaMed Augen Creme

Lek765,00Price
bottom of page