top of page
Sebamed Lotion Trockene Haut

Locion trupi per lekure te thate me 10% Omega. Eshte zhvilluar si perkujdesje speciale per persona me lekure te thate. Perberesit e tyre te zgjedhur ulin ashpersine, kruarjet e lekures shume te thate dhe ndihmojne riprodhimin e hidratimit natyral. 

Sebamed Lotion Trockene Haut

Lek1.305,00 Regular Price
Lek980,00Sale Price
bottom of page