top of page
SebaMed Seifenfreies Waschstuck

Lares pa permbajtje sapuni kunder acarimit te lekures dhe tharjes, me vaj ulliri. Aloe Vera dhuron hidratim dhe qeteson lekuren. Vlera pH5.5 mbron nga ndikimet e jashtme e te demshme. Kombinimi i vaji te ullirit, proteinat zbutese dhe phytosterol sherbejne per pastertine, freskine dhe lekuren e bute.

SebaMed Seifenfreies Waschstuck

Lek345,00Price
bottom of page