top of page
Sensodyne Zahncreme Multicare Origina

Paste per dhembet per pastrim te bute!

Permban flour natriumi. Pasta siguron mbrojtje afatgjate 24 ore kunder ndjeshmerise ndaj dhembeve. Flouri qe ajo permban i mbron dhembet dhe qafen e dhembit nga kariesi.

Sensodyne Zahncreme Multicare Origina

Lek620,00Price
bottom of page