top of page
Sheba Classic Soup mit Thunfischfilets Multipack 160 g.

Ushqim per mace te rritura, ne forme supe me fileto toni. Ushqimi permban fileto te peshkut ton dhe copeza mishi. Paketimi permban 160g.

Sheba Classic Soup mit Thunfischfilets Multipack 160 g.

Lek260,00Price
bottom of page