top of page
Sunozon Anti Age Anti-Age Sonnenfluid LSF 50

Krem per fytyren me faktor mbrojtes 50. Mbron perfekt nga rrezet e demshme te diellit. Permban vitamin C, Q10 dhe acid hialuronik. Perdoreni ne pjesen e fytyres dhe dekoltese. Rezistent ndaj ujit.

Sunozon Anti Age Anti-Age Sonnenfluid LSF 50

Lek770,00Price
bottom of page