top of page
Sunozon Aprèsgel

Xhel freskues dhe kurues. Xheli eshte zhvilluar posacerisht per lekure te acaruar. Permban aloe vera dhe pantenol. Perhapet lehtesisht, thahet shpejt dhe le nje ndjesi te kuruar ne lekure.

Sunozon Aprèsgel

Lek340,00Price
bottom of page