top of page
Sunozon Selbstbräunungscreme

Krem vetenxires per trupin dhe vecanerisht per fytyren. Rezultati do te duket pas 2-3 oresh.

Per nje ngjyre kafe natyrale ne lekure.

Ngjyra do te qendroje per nje kohe te gjate dhe lekura do te jete e hidratuar.

Sunozon Selbstbräunungscreme

Lek325,00Price
bottom of page