top of page
Under2wear Extra Longlife Strumpfhose 8den M (Gr. 40/42) make-up

Geta paksa me shkelqim, ngjyre nude nga linja Underwear, 8 DEN. E perbere nga 75% poliamide, 25% elastan. Te rehatshme dhe elestike ne kemben tuaj. Masa 40-42. 

Under2wear Extra Longlife Strumpfhose 8den M (Gr. 40/42) make-up

Lek815,00Price
bottom of page